a

Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram

Mogłoby się wydawać, że sam środek upalnego sierpnia zagwarantuje nam piękną pogodę. Wszystko było zaplanowane i dopięte na ostatni guzik - sesja plenerowa, piękna ceremonia pod niezwykle okazałym drzewem w otoczeniu zieleni i wesele, które miało pokazać, że plener może być glam. A właściwie to moje ukochane glam-boho! Dzień przed naszym projektem odbierałam telefony i wiadomości

Czy jest jeszcze chociaż jedna osoba, której chociaż przypadkowo nie "przemknęły" efekty naszej sesji zdjęciowej? Mam wrażenie, że wypełniliśmy wszystkie kanały społecznościowe aż po brzegi, a to jeszcze nie koniec. Dzisiaj przychodzę do Was z efektem końcowym - całą fotorelacją od duetu Pstryk.

Temat ślubów i wesel nie schodzi z czołówki najgłośniejszych tematów. Razem z tracącymi cierpliwość parami młodymi czekamy również i my – cała branża ślubna, która przez sytuację epidemiologiczną, nie tylko w kraju, ale na całym świecie, została całkowicie unieruchomiona. Rząd na początku maja zapoczątkował odmrażanie gospodarki, otwierane są restauracje, galerie handlowe, salony kosmetyczne i fryzjerskie. Niestety branża ślubna jest ciągle lekko pomijana.

Organizacja ślubu i wesela to niełatwy proces, na który składa się mnóstwo elementów. Jednym z nich - niezwykle istotnym! - jest ślubna papeteria. W dobie Instagrama i Pinteresta coraz większą wagę przykładamy do najdrobniejszych detali. I bardzo dobrze, bo chociaż mogą wydawać się błahostką to mają ogromny wpływ na ostateczny rezultat, jakim jest ślub.