a

Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram

Ślub to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, a wspomnienia zostaną z Wami na zawsze. Właśnie dlatego musi być idealnie!

Jesteśmy Agencją Ślubną, która pomoże Wam w zorganizowaniu ślubu marzeń. Zaplanujemy ten szczególny dzień od A do Z, dopniemy wszystko na ostatni guzik. Będziemy z Wam od początku etapu planowania aż do końca wesela. Jesteśmy pewni, że wyjdzie doskonale!

Do każdego klienta i każdego ślubu podchodzimy indywidualnie. Oferujemy kompleksową i częściową organizację ślubu, a także koordynację Waszego wielkiego dnia.

Pełną ofertę znajdziecie w zakładce OFERTA.

Działamy głównie na terenie województwa podkarpackiego.

Mizzle Weddings

„Śmiało mogę powiedzieć, że tematyka ślubów towarzyszy mi chyba od zawsze. Już jako dziecko byłam zafascynowana ślubami, a jeszcze bardziej – sukniami ślubnymi. I mogłaby potwierdzić to pewnie cała moja rodzina. Śluby przez cały czas były gdzieś obok mnie. Jako dziennikarz często o nich pisałam i w dalszym ciągu piszę – kiedyś na jednym z popularnych portali kobiecych, dzisiaj na moim własnym – Mizzle.pl. Pomysł na to, by założyć Agencję Ślubną i pomóc parom w planowaniu ich wielkiego dnia siedział mi w głowie już od dawna – ciągle jednak brakowało dobrego momentu na zmiany. Koleżanki przez cały czas powtarzały mi, że powinnam się tym zająć. Na poważnie zaczęłam rozważać tę opcję przy planowaniu własnego ślubu. A gdy pod koniec przygotowań z przyjemnością odhaczałam kolejne punkty z listy rzeczy do zrobienia, a impreza, którą zorganizowałam (z małą pomocą mojego męża i kilku innych osób) przerosła moje oczekiwania – wiedziałam, że chciałabym zająć się tym na poważnie. I tak w skrócie powstało Mizzle Weddings!”

podpis

Nasz Zespół

Mizzle Weddings

Dagmara Marek-Grądzka

Wedding Planner

Certyfikowany Wedding Planner. Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją reklama i PR oraz digital marketing. Redaktor prowadząca Mizzle.pl. Ze ślubami związana od samego początku kariery zawodowej, chociaż śmiało można powiedzieć, że wszystko zaczęło się o wiele wcześniej. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, pomoże Wam zaplanować ślub jak z bajki.

Artur Grądzki

Koordynator

Ukończył studia na kierunku europeistyka, ale na co dzień zawodowo związany jest z branżą motoryzacyjną. Perfekcjonista, bez którego nie byłoby Mizzle Weddings. Prywatnie mąż Dagmary. Czuwa nad wszelkimi tabelkami i pilnuje założonego budżetu. Nie zaśnie, jeżeli nie odnajdzie przypadkowo zasłyszanej piosenki... I znajdzie ją! Sky is the limit - razem zrealizujemy wszystkie Wasze pomysły!