a

Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Ślub i wesele   •  Nareszcie! Ruszamy z weselami!
To oficjalne! Od 6 czerwca możliwe wesela do 150 osób!

Nareszcie! Ruszamy z weselami!

Na tę wiadomość z ogromną niecierpliwością czekały wszystkie tegoroczne pary młode i cała branża ślubna! Nareszcie możemy ruszyć z weselami! I to nie wcale z tymi w wersji mikro, jak zakładano jeszcze w zeszłym tygodniu, a z tymi nieco większymi. Minister Zdrowia na dzisiejszej konferencji ogłosił, że już od 6 czerwca możliwe będzie organizowanie wesel do 150 osób!

ZOBACZ: CO Z WESELAMI W 2020 ROKU?

Wesela do 150 osób od 6 czerwca!

– Wesela i inne uroczystości rodzinne (od 6 czerwca). Umożliwiamy również organizację wesel i uroczystości rodzinnych, w których bierze udział do 150 osób. Uwaga! Weselnicy nie muszą nosić maseczek – czytamy w dzisiejszym komunikacie Serwisy Rzeczypospolitej Polskiej, gov.pl.

Oznacza to, że od 6 czerwca zostaje odmrożona branża ślubna. Co istotne – dzięki współpracy Ministerstwa z Polskim Stowarzyszeniem Branży Ślubnej udało się znacznie podnieść zakładany wcześniej limit uczestników rodzinnych imprez. – Jak wiecie przez ostatnie dni intensywnie pracowaliśmy by opracować najbardziej kompromisowe rozwiązania związane z bezpieczną organizacją wesel. Było to ogromne wyzwanie dla nas wszystkich i ogromna odpowiedzialność. Dziękujemy Ministerstwo Zdrowia i Ministerstwo Rozwoju za uwzględnienie naszego głosu w tej dyskusji. Rozumiemy powagę i trudność tych decyzji – czytamy w facebookowym poście PSBŚ.

Brak limitu uczestników podczas ślubu kościelnego

Pary młode z pewnością ucieszy również fakt braku limitu uczestników mszy świętej. Dzięki temu wszyscy zaproszeni goście będą mogli wziąć udział w najważniejszym dla młodych momencie.

– Zniesienie obostrzeń obejmie również kościoły i inne miejsca sprawowania kultu religijnego. Tutaj limit osób również przestaje obowiązywać od soboty 30 maja. Podobnie z uroczystościami pogrzebowymi – nie będzie obowiązywał dotychczasowy limit 50 osób. Ważne! W kościołach i świątyniach wierni muszą zasłaniać usta i nos – czytamy na gov.pl.

Co z weselami w czerwcu?

Pytanie to w tym momencie ma tylko jedną dobrą odpowiedź: śluby i wesela mogą się odbyć! Goście i para młoda nie muszą zakładać maseczek, liczba uczestników nie może być większa niż 150 osób (nie wliczając obsługi). Nawet nie wiecie (chociaż w sumie pewnie wiecie!), jak bardzo cieszę się z tej decyzji. Tegoroczny sezon ślubny, chociaż nieco opóźniony, będzie piękny!

ZOBACZ TEŻ: ZJAWISKOWE SUKNIE ŚLUBNE NA WIOSNĘ/LATO 2020 OD BERTY


JEŻELI POTRZEBUJECIE POMOCY W ORGANIZACJI LUB PRZENIESIENIU ŚLUBU I WESELA – ODEZWIJCIE SIĘ DO NAS! Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZAJMIEMY SIĘ WASZYM WIELKIM DNIEM! BĘDZIE PIĘKNIE, TO PEWNE!

Skomentuj